Ambalaj Makina Bıçakları – Paketleme Ekipmanları

İçinde bulunduğumuz nCovid-19 yani koronavirüs salgını sürecinde hijyen büyük önem kazanmıştır. Raflarda satılan ürünler için ambalajlama, tüketiciye o ürünü kendisi satın alıp açana kadar başka kimsenin dokunmadığı garantisini verdiği için yaygınlaşmıştır. Artık küçük fırınlar dahi ürünlerini, özellikle ekmekleri paketleyerek satmaya başlamıştır. Ürününüzü ön plana çıkaran ve müşterinin ilk gördüğü kısım olan paketin temiz, düzgün görünmesi de marka algısı için hayati noktalardandır.

En ince ve en hafif materyallerde dahi temiz kesimler yapabilmek için kaliteli ambalaj kesim bıçakları kullanmalısınız. Erya Bıçak olarak tüm bu süreçte sizin yanınızdayız. Ambalaj makina bıçakları üretimini işletmeniz ve ambalaj materyaliniz için en uygun şekilde yapıyoruz.

Yatay ambalaj paketleme bıçakları, dikey ambalaj paketleme bıçakları, plastik kesme bıçağı, poşet kesme bıçakları, zig zag bıçak, şeker paketleme bıçakları, 45 derece bıçak, paketleme makine bıçakları ve diğer tüm kesim işlemleriniz için ihtiyacınız olabilecek bıçaklar için bizimle iletişime geçin.

Bültene Kaydolun.

Güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olun.

    Continue Reading

    Bize Ulaşın.

    Bizi Arayın +90 538 393 63 30

    Deneyimli ekibimizle size özel çözümler…